Urządzenia sieciowe

Fibermarkt to nowoczesna platforma sprzedażowa oferująca niezawodne i bezpieczne zamienniki drogich rozwiązań światłowodowych, takich jak np. moduły optyczne czy kable DAC. Specjalizujemy się również w technologii zwielokrotnienia falowego xWDM. Dostarczamy multipleksery i demultipleksery CWDM umożliwiające realizację wielu transmisji na jednym włóknie światłowodowym. Asortyment naszego sklepu wzbogacają media konwertery, przełączniki przemysłowe oraz patchcordy: LAN i patchcordy światłowodowe wykonane ze światłowodów wielomodowych oraz światłowodów jednomodowych.

Rozbudowa połączenia światłowodowego o kolejne Gbs

Dla stabilnej i powtarzalnej rozbudowy łączy światłowodowych o kolejne transmisje 1 Gbs i 10 Gbs zaprojektowaliśmy specjalne multipleksery i demultipleksery CWDM-owe o jednakowych stratach wtrąceniowych dla wszystkich kanałów, uzyskujące jednocześnie większy zasięg połączenia. Na zwiększoną niezawodność tych urządzeń wpływa również ich pasywny charakter i brak konieczności zasilania.

Ofertę rozwiązań CWDM uzupełniają:

  • punkty pośrednie zwane OADM służące do dodawania i wyciągania transmisji CWDM-owych w lokalizacjach pośrednich,
  • cyrkulator – pozwalający na przesłanie sygnału z dwuwłóknowych wkładek jednomodowych typu QSFP+ 40 Gbs i QSFP28 100 Ggs tylko na jednym włóknie.
  • wzmacniacz sygnału światłowodowego SOA – urządzenie bardzo przydatne, gdy chcesz wydłużyć zasięg linku światłowodowego. Pozwala na wydłużenie zasięgu nawet o kolejne 40−50 km dzięki dużej mocy wejściowej aż 20 dB. Może nim wzmocnić sygnał nawet 100 Gbs!

Sprawdzone zamienniki transceiverów

Dostarczamy niezawodne moduły optyczne do złączy SFP, SFP+, XFP, QSFP+ 40 Gbs, QSFP 100 Gps oraz kable DAC 10 Gbs i 40 Gbs w lepszych, niższych cenach przeznaczone do transmisji z wykorzystaniem światłowodów wielomodowych oraz światłowodów jednomodowych. W Fibermarkcie już od ponad 10 lat pracujemy nad kompatybilnością naszych modułów optycznych i kabli DAC, dostosowując je na bieżąco do pojawiających się nowych modeli przełączników, routerów, kart serwerowych, konwerterów, a także ich kolejnych wersji softowych.

Diagnostyka cyfrowa DDM połączenia światłowodowego

W celu wygodnej i szybkiej analizy poprawności transmisji wszystkie nasze transceivery do złączy SFP, SFP+ QSFP+, QSFP28 posiadają wbudowany moduł diagnostyki cyfrowej zwany DOM lub DDM. Podstawową komendą wyświetlającą najważniejsze informacje o stanie modułu z wykorzystaniem funkcji DDM jest: „switch#schow transceivers”. Dzięki niej odczytasz z przełącznika dane takie jak: moc nadawanego i odbieranego sygnału, temperatura pracy, napięcie i natężenie pracy transceiverów instalowanych w złączach SFP, SFP+, XFP, QSFP+ 40 Gbs, QSFP 100 Gps. Dzięki diagnostyce DDM zyskujesz podstawową i szybką kontrolę posiadanej sieci światłowodowej zbudowanej na światłowodach jednomodowych oraz światłowodach wielomodowych i to bez dodatkowych urządzeń diagnostycznych.

Jeśli potrzebujesz wyposażyć przełącznik czy serwer w moduły optyczny do złącza SFP i nie chcesz przepłacać, wybierz moduły optyczne LightOptics, które w Fibermarkt testujemy w naszym laboratorium, aby były niezawodne, kompatybilne, wytrzymałe i zgodne z obowiązującymi standardami MSA. Ich dodatkowym atutem jest możliwość samodzielnego zaprogramowania dzięki dedykowanemu programatorowi LightBoard, którym dostosujesz kable DAC i moduły optyczne LightOptics do złączy SFP, SFP+, SFP, QSFP+ 40 Gbs oraz QSFP28 100 Gbs większości przełączników, konwerterów, kart serwerowych dostępnych na rynku.

Opieramy się na trzech filarach: BEZPIECZEŃSTWO, KOMPATYBILNOŚĆ I SZYBKA OBSŁUGA.

Szybka wysyłka to u nas standard. Zamówienia realizujemy zwykle do 24 godzin, a te potwierdzone i opłacone do godziny 13:00 wysyłamy w dniu zamówienia.

Fibermarkt to polska firma z własnym lokalnym magazynem i sklepem on-line, w którym wygodnie zrobisz zakupy o każdej porze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here