jak przeprosić dziewczynę

Jeśli to czytasz, to na pewno szukasz odpowiedzi na pytanie zawarte
w tytule. Zdarzają się wpadki, owszem. Tym razem Twoja dziewczyna za nic w świecie nie da się przeprosić? Nie martw się, nie ma w życiu beznadziejnych sytuacji. Poniżej znajdziesz kilka ciekawych propozycji, jak przeprosić dziewczynę.

Kwiaty i czekoladki

jak przeprosić dziewczynęKażdy z nas kojarzy przepraszanie kobiet z kwiatami i czekoladkami. Elegancki i skruszony mężczyzna przychodzi pod drzwi swojej wybranki. Następnie wyraża jak bardzo mu przykro i wręcza podarunki. Na filmach w tym oto momencie zakochani rzucają się sobie w ramiona, po czym żyją długo i szczęśliwie. Niestety. W życiu nie zawsze można się tego spodziewać. Oczywiście, jeśli jesteś w bardzo młodym, rozwijającym się związku, prawdopodobnie pierwsza opisana metoda przejdzie. Nie należy jednak zapominać, że w dużej mierze zależy to również od popełnionego złego czynu. Jeśli chodzi o zdradę, to czy to młody, czy już dojrzały związek, kwiaty i czekoladki, na pewno nie załatwią sprawy. Do tego nie ma wątpliwości. Jeśli cokolwiek może tu w ogóle pomóc, to jest to cierpliwość i czas.

Jak przeprosić dziewczynę?

Pytanie, które należałoby zadać na samym początku, to w czym zawiniłeś? Musisz dokładnie przemyśleć, co złego zrobiłeś, żeby chociażby móc się poprawić… Tak, tego właśnie oczekuje Twoja dziewczyna, poprawy. No dobrze, powiedzmy, że już jesteś całkowicie świadomy swojego zachowania. Oczywiście kochasz ją i jeśli, to co zrobiłeś ją zraniło, nie chcesz aby się powtórzyło. Czy mam rację? Ułożenie sobie wszystkiego w głowie jest pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić. Najlepiej, gdybyś przeprosił ją tego samego dnia.

Dlaczego to ważne? Bo im dłużej zwlekasz, tym więcej niepożądanych myśli krąży w jej głowie. To jasna sprawa, że czasami, żeby zdać sobie sprawę z naszych błędów, potrzebujemy więcej czasu. Aczkolwiek, postaraj się nie przedłużać ,,cichych dni”. Przemyśl, co musisz i przeproś. Ważne jest, abyś podczas rozmowy ze swoją dziewczyną przyznał, co źle zrobiłeś. Ona oczekuje, że to przemyślałeś i chcesz się zmienić. Przyjmuje, że już więcej nie chcesz popełnić tego błędu. I jeśli tylko, twoja postawa jest dobra, to oczekiwania dziewczyny powinny zostać spełnione.

Co kupić dziewczynie w ramach przeprosin?

No dobrze. Pierwszy punktu akcji ,,przeprosiny” wykonany. Poukładanie sobie pewnych spraw w głowie, przyznanie się do błędu, postanowienie poprawy. Co dalej? Czy tyle wystarczy? Już wszystko jest okej?
Otóż nie. Jeśli kogoś skrzywdzimy, to zapewne chcemy mu wynagrodzić wyrządzoną szkodę. Czyż tak? W Twoim przypadku też zapewne tak jest.To jak przeprosisz swoją dziewczynę, zależy w tym momencie od niej samej. Pomyślisz, cóż to znaczy? Otóż, to zależy od jej charakteru i osobowości. Od tego jaka po prostu jest. Myślisz sobie, co to znaczy. To bardzo proste.

Biżuteria na przeprosiny

jak przeprosić dziewczynęPrzykładowo, jeśli wiesz, że Twoja dziewczyna lubi ładną biżuterię, to możesz jej właśnie taką podarować. Z kolei, jeśli na przykład lubi podróżować, to może warto pomyśleć o jakiejś wyciecze? Nie są to tanie metody. No ale czego nie robi się dla miłości? Jeśli chodzi o biżuterię, to w dzisiejszych czasach wybór jest ogromny. W każdej galerii znajduje się przynajmniej jeden porządny sklep z ładnymi błyskotkami. Bransoletki możesz kupić w bardzo przystępnych cenach. Można je nabyć już za około pięćdziesiąt złotych. To naprawdę nie jest dużo, jeśli chodzi o srebrną biżuterię. Oczywiście, złota będzie nieco droższa. Kolczyki również są dobrą opcją. Aczkolwiek tu jeszcze lepiej musisz się znać na guście swojej dziewczyny… Słabo by było, gdybyś, nie chcąc oszczędzać, kupił jej duże świecidełka, a ona byłaby zawiedziona, że nie wiesz, że woli małe i subtelne. Dobrą opcją jest również naszyjnik z zawieszką. W przypadku przeprosin właściwe będzie serduszko. Jest jeszcze jeden element należący do biżuterii, który teoretycznie można zakupić… Czy już wiesz, o czym mowa? Tak, chodzi tu o pierścionek. Jednak w tym przypadku, dziewczyna może pomyśleć, że chodzi o zaręczyny. A to byłoby bardzo nieprzyjemne, gdyby rzeczywiście się na nie nastawiła, a wcale by ich nie było. Czy mam rację?

A może perfumy?

Każda kobieta lubi pięknie zapachy. To fakt nie do podważenie. Jaki wniosek? Dobrym podarunkiem na przeprosiny mogą okazać się właśnie perfumy. Aczkolwiek w tym przypadku, również miło byłoby gdybyś wiedział, jakie zapachy preferuje Twoja dama. Czasem nie chodzi nawet o prezent sam w sobie, jako rzecz materialna. A o co? Otóż o to, aby pokazać Twojej wybrance jak dobrze ją znasz. Czy są jeszcze inne opcje? Ależ oczywiście! Można tutaj podawać wiele przykładów. Jeśli charakteryzujesz się kreatywnością na pewno sam coś wymyślisz. Jeśli jednak przychodzi Ci to z trudem, kontynuuj czytanie, a zapewne znajdziesz ciekawy pomysł. Tak więc, kolejną propozycją może być posiłek zrobiony własnoręcznie przez Ciebie. To uwielbia każda kobieta. Gotujący mężczyzna w kuchni. Ważne jest, aby ładnie i wykwintnie przygotować stół. To już połowa sukcesu! Nie tylko mężczyźni są wzrokowcami! Pięknie podane danie, a do tego niebiański smak może wynagrodzić wiele.

[Głosów:3    Średnia:2.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here