Dlaczego warto wybrać rolety dzień noc robione na wymiar

Czy chcesz sprawnie kontrolować ilość światła wpadającego do pokoju oraz uzyskać efekt prywatności, dzięki dobrze zasłaniającemu materiałowi? Zobacz, jak rolety dzień noc pozwalają stylowo zasłonić okna i jednocześnie podkreślić wystrój pokoju.

Co to są rolety dzień i noc?

Rolety Dzień Noc to idealne połączenie eleganckiego i nowoczesnego wyglądu rolety w połączeniu z elastyczną prywatnością i kontrolą światła żaluzji weneckiej.

Rolety dzień i noc (znane również jako rolety wizyjne) są wykonane z podwójnej tkaniny, sama tkanina ma naprzemiennie przezroczyste i nieprzezroczyste (lub zaciemniające) paski. Przezroczyste paski zmiękczają światło dzienne i chronią przed odblaskami, podczas gdy paski przyciemniające lub zaciemniające (w zależności od wybranej opcji) zapewniają prywatność i wykluczenie światła.

Innowacyjna konstrukcja umożliwia przesuwanie się pasków między sobą, dając efekt otwartego lub zamkniętego. Rolety Dzień i Noc pozwalają kontrolować światło przy zachowaniu widoku.

Jak działają rolety dzień noc?

Rolety Dzień i Noc działają tak samo jak rolety standardowe. Możesz wybrać poziom, do którego chcesz podnieść swoją niewidomą za pomocą łańcucha. Dodatkowo możesz dostosować poziome paski w zależności od ilości światła i prywatności, której potrzebujesz.

Półprzezroczysty, pół-kryjący (lub zaciemniający, w zależności od wybranej opcji) materiał jest składany na pół; każda strona żaluzji przesuwa się obok siebie. Możesz ustawić paski nieprzezroczyste do nieprzezroczystych (lub zaciemniających), aby uzyskać maksymalną prywatność i wykluczenie światła, lub ustawić paski od półprzezroczystych do półprzezroczystych i wpuścić światło bez pełnego odsłaniania okna.

Podobnie jak w przypadku standardowych rolet, możesz całkowicie podnieść swoją roletę, aby wpuścić maksimum światła.

Dlaczego akurat rolety typu dzień noc?

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie kochają rolety dzień i noc, ale ich elastyczna funkcjonalność musi być największym plusem.

Rolety Dzień i Noc są przydatne przez cały rok. W chłodniejszych porach roku, dzięki dwuwarstwowej tkaninie, rolety Dzień i Noc zapewnią izolację i prywatność, natomiast latem możesz cieszyć się światłem dziennym, chroniąc przed oślepianiem.

Rolety dzień i noc będą idealnym dodatkiem do każdego pomieszczenia w domu, łazience, sypialni, kuchni, salonie czy pokoju dziecięcym – nazwij to. Rolety dzień i noc są również bardzo popularnym wyborem do ogrodów zimowych i drzwi tarasowych.

Przejrzyj naszą ofertę, aby sprawdzić, czy możesz znaleźć idealną tkaninę i wykończenie.

Zaciemniające rolety dzień i noc

Jeśli montujesz roletę w pomieszczeniu, w którym prywatność jest tak samo ważna jak elastyczność światła, na przykład w sypialni, pokoju zabaw, salonie lub kuchni, wybierz rolety zaciemniające Dzień i Noc.

Rolety dzienne i nocne zaciemniające mają półprzezroczyste i zaciemniające poziome paski, co oznacza, że gdy roleta jest całkowicie opuszczona i paski są zaciemnione do zaciemnienia, zyskujesz maksymalną prywatność i wykluczenie światła.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here