CoolSculpting: co warto wiedzieć?

Nie da się ukryć, że wiele osób zmaga się z nadmierną masą oraz tkanką tłuszczową. Co więcej – spora liczba ludzi borykających się z tego typu problemem stara się bezskutecznie walczyć z pomocą diet oraz morderczych ćwiczeń. Na dłuższą metę jednak takie środki nie są wystarczające, co w wielu osobach wywołuje presję i wpływa na stan psychiczny.

Z pomocą w takich sytuacjach przychodzą jednak nowoczesne metody, takie jak między innymi CoolSculpting.

Zabieg CoolSculpting – co to jest?

CoolSculpting to pewnego rodzaju zabieg wykorzystujący urządzenie o tej samej nazwie, mające na celu stosowanie kriolipolizy. Z jego pomocą usuwa się nadmierną tkankę tłuszczową i skutecznie usuwa, nawet w sposób trwały. Z tego zabiegu korzystać powinny przede wszystkim osoby, które wyróżniają się w miarę dobrą kondycją fizyczną oraz posiadają małe, bądź średnie fałdy tłuszczu.

Wbrew wielu opiniom, zabieg ten jest w pełni bezpieczny. Nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań ani też nie wywołuje skutków ubocznych. Pacjenci mogą na początku terapii poczuć chłód na skórze, który szybko mija oraz lekkie szczypanie po zdjęciu głowic. Jednocześnie jednak należy mieć na uwadze, że zabieg ten nie leczy otyłości, a jedynie usuwa tkankę tłuszczową z niektórych partii ciała.

CoolSculpting Katowice: zabieg z cudownymi efektami

Warto wiedzieć, że jeśli chodzi o zabieg CoolSculpting Katowice to jedno z miejsc, w którym można poddać się tego typu metodzie pozbywania się nadmiernej tkanki tłuszczowej. Zainteresowani tą terapią powinni jednak wiedzieć, że zabieg ten nie wymaga żadnego przygotowania. Niektórzy specjaliści przeprowadzający te zabiegi zalecają picie co najmniej półtora litra wody dziennie na kilka dni przed wyznaczonym terminem.

Cały zabieg trwa od jednej do trzech godzin. W trakcie trwania CoolSculpting istnieje możliwość między innymi korzystania z komputera, oglądania telewizji i tym podobne.

Warto jednocześnie nadmienić, że pacjenci, przy prawidłowej diecie i odpowiedniej dawce ruchu, nie muszą w niektórych przypadkach powtarzać zabiegu. Udowodniono ponadto naukowo, że efekty utrzymują się przez co najmniej pół roku.

CoolSculpting cena

Jeśli chodzi o zabieg coolsculpting cena jego jest uzależniona przede wszystkim od rozmiaru głowicy przyłożenia. Może to być bowiem głowica mała, bądź duża, a wybór jest zależny od pacjenta i nadmiaru tłuszczu w ciele. Zakres cenowy zabiegu waha się w granicach od około dziewięciuset do tysiąca dziewięciuset złotych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here