Na początku każdego związku partnerzy są sobą tak zafascynowani, że wystarczy im jedynie swoja bliskość i standardowe zbliżenia. Z czasem jednak może pojawić się monotonia, którą odczuwają zwłaszcza mężczyźni. Są oni tak skonstruowani, że potrzebują nieustannych podniet i mocnych wrażeń. Toteż panie, które chcą nieustannie cieszyć się uwagą swoich partnerów, muszą niestety o to zabiegać. Chodzi tu przy tym nie tylko o dbanie o swą atrakcyjność, ale też o urozmaicanie zabaw łóżkowych. Oczywiście nie wszyscy panowie potrzebują tego w tak samo wysokim stopniu. Niemniej jednak na pewno warto o to zadbać, także dla własnego dobrego samopoczucia i udanego życia erotycznego. Życie seksualne nie znosi nudy. Zwłaszcza w przypadku niektórych osób, dlatego staranie się zawsze jest wskazane. Możliwości takich urozmaiceń jest mnóstwo, więc nikt nie powinien narzekać na możliwość ich znalezienia. Więc jak zaskoczyć faceta w łóżku?

Seksowna bielizna

jak zaskoczyć faceta w łóżkuJak zaskoczyć faceta w łóżku? Najprostszym sposobem na zrobienie facetowi niespodzianki jest ubranie się w seksowną bieliznę. Zrobi to piorunujące wrażenie zwłaszcza wtedy, gdy kobieta do tej pory nie wkładała na siebie takich fatałaszków, ale każdy kolejny raz także może być bardzo emocjonujący jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że wybór takiej bielizny jest bardzo duży. Na początek można wybrać dość standardowy zestaw, potem przejść do wyjątkowo niegrzecznych propozycji jak bodystocking, a potem sięgnąć po erotyczne przebrania, które są chyba najbardziej prowokujące i mogą zachęcić do odgrywania scenek i bardzo ciekawych zabaw. Warto przy tym pamiętać, że takie rozwiązania wcale nie są zarezerwowane tylko dla pań o idealnej figurze. Choć takie fatałaszki reklamują modelki o fantastycznych ciałach, każda pani może w nich dobrze wyglądać jeśli właściwie je dobierze. Erotyczne stroje nie muszą być zresztą bardzo skąpe, ważne jest, by dobrze się w nich czuć. Tylko wtedy przyniosą pożądany efekt, zaś w przeciwnym razie kobieta może czuć się śmiesznie czy być zażenowana, a to nie sprzyja spontaniczności, także ze strony partnera.

Spełnienie marzeń

Jeśli jakaś pani zastanawia się, jak zaskoczyć faceta w łóżku i sprawić, by jeszcze długo myślał o wspólnych chwilach, to warto poznać erotyczne marzenia swojego partnera. Najlepiej zrobić to w sposób dyskretny, by nawet nie domyślał się, że może liczyć na ich spełnienie. Można też postawić na typowe praktyki, które kręcą wszystkich mężczyzn. Jeśli nie ma się dużej wiedzy w tym temacie, można posiłkować się filmami dla dorosłych. Na pewno każdy facet marzy o spontanicznym seksie, niekoniecznie w zaciszu własnej sypialni. Facetów mocno kręci też seks oralny, więc jeśli do tej pory się tego nie robiło, to na pewno fellatio będzie najlepszym sposobem na uszczęśliwienie mężczyzny. Uwielbia to każdy facet i każdy o tym marzy, nawet jeśli zaprzecza, wiedząc, że jego partnerka niekoniecznie lubi takie zabawy. Takich rzeczy oczywiście może być mnóstwo, tak samo wiele, jak mężczyzn, gdyż każdy ma własne pragnienia i fantazje erotyczne. Dobrze będzie także dowiedzieć się na przykład tego, jakiego rodzaju filmy dla dorosłych ogląda facet (a robi to większość mężczyzn). Pozwoli to poznać jego marzenia i pomoże w ich spełnieniu.

Jak zaskoczyć faceta w łóżku?

jak zaskoczyć faceta w łóżkuSeks zawsze jest wspaniały, zwłaszcza dla mężczyzn, ale jeśli zawsze robi się to tak samo, może nieco się znudzić. Mężczyźni uwielbiają, gdy ich partnerki są kreatywne w łóżku, warto więc starać się często zaskakiwać swego partnera nowinkami. Mogą to być nowe pozycje, kochanie się w różnych miejscach, nawet zupełnie nietypowych, czy inne niż do tej pory zachowanie w łóżku, na przykład udawanie niewolnicy czy mówienie świństewek. Takie rzeczy bardzo kręcą facetów, zwłaszcza gdy doznają ich zupełnie niespodziewanie. Spontaniczność także jest bardzo pożądana. Kobiety, które do tej pory były grzeczne i czekały na pierwszy krok ze strony mężczyzny, mogą zrobić wielkie wrażenie na swym facecie kiedy same zainicjują zbliżenie.

Gadżety erotyczne

Nie każdy jest zwolennikiem zabawek erotycznych, ale jeśli zachowa się ostrożność, można za ich sprawą znakomicie ożywić swoje życie erotyczne. Prócz erotycznej bielizny, kobiety mają do wyboru ogromną ilość produktów, za pomocą których mogą przyprawić swych mężczyzn o szybsze bicie serca. Lepiej jednak nie zapraszać od razu do wspólnej sypialni wibratora, gdyż na pewno nie każdemu facetowi się to spodoba. Lepiej będzie zacząć od erotycznych dodatków w postaci pończoch i pasa, być może erotycznej maski. Panowie, którzy marzą o sado-maso (a jest ich wielu, choć często nie chcą się do tego przyznać), mogą być zachwyceni gdy we wspólnych zabawach pojawią się kajdanki czy opaski. Poza tym kobiety mogą wybrać nakładki na sutki czy inne ozdoby na ciało, które pozwolą im zaprezentować się w zupełnie innym, dużo seksowniejszym wydaniu. Jest to świetne wyjście zwłaszcza dla pań, którym brakuje pewności siebie. Zawsze daje się to wyczuć w sytuacjach intymnych, zaś dla mężczyzn nie ma nic bardziej pociągającego niż kobieta pewna siebie, świadoma swej atrakcyjności i potrafiąca wykorzystać swoje wdzięki.

[Głosów:10    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here