safari

Dla miłośników poznawania dzikiej przyrody wspaniałą propozycją na wyjazd jest safari w Kenii i Tanzanii z logostour.pl. Można obcować bezpośrednio z dzikimi zwierzętami i zobaczyć ogrom bezkresnych krajobrazów sawanny. Wszystkie te chwile można uwiecznić na fotografiach w czasie podróży samochodem terenowym po terenach Parków Narodowych.

safari

Parki Narodowe i safari w Kenii

Swoją podróż rozpoczniemy od Kenii. To tu znajduje się rezerwat Masai Mara, w którym zamieszkują Masajowie. Można odwiedzić tradycyjną wioskę masajską i zakupić wyroby od tutejszych kobiet w atrakcyjnych cenach. Poznanie innej kultury będzie fascynującym przeżyciem. Oczywiście po noclegu w lodge, z samego rana można wybrać się na tradycyjne safari, by zobaczyć z bliska życie lwów, słoni czy żyraf. Po wrażeniach można wybrać się w kolejne miejsce Park Narodowy Jeziora Nakuru. Tu również czeka nas nocleg w lodge, przy odgłosach przyrody.

Parki Narodowe i safari w Tanzanii

Po wrażeniach w Kenii wycieczka z logostour.pl uda się do Tanzanii. Tu będzie można podziwiać krajobraz wygasłego wulkanu oraz tętniące pośród niego życie dzikich zwierząt w Rezerwacie Ngorongoro. Są tu między innyi nosorożce, afrykańskie bawoły, czy słonie. Atrakcją będzie posiłek na łonie natury i nocleg w lodge. Z Ngorongoro udamy się do Parku Narodowego Serengeti wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. To najbardziej znany afrykański park na świecie, w którym miliony antylop przemieszczają się rokrocznie w górę parku, a za nimi podążają drapieżniki. Tu będzie okazja podziwiania krajobrazu z góry i lot balonem nad Serengeti. Potem można wyruszyć na tradycyjne safari. Będzie można zrobić liczne zdjęcia, które pozostawią ulotne chwile zapisane na dłużej. Warto zobaczyć dziką przyrodę na własne oczy i wybrać się na Safari w Kenii i Tanzanii z logostour.pl. Wycieczka szlakiem safari zakończona jest podróżą na Zanzibar, czyli malowniczą wyspę gdzie można zażyć morskich i słonecznych kąpieli, a także skosztować miejscowych przysmaków. Safari w Kenii i Tanzanii to wspaniały pomysł na udane wakacje.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here